| Asdffd a întrebat:

Am o problema, 3 colegi se tot iau de o colega care paraste si odata profu de isto ne-a zis sa aducem maculatura.maicamea mi-a pus si o revisa nefolositoare adica Playboy eu. i-am aratato unui coleg asa in ciuda si. a luat-o sau uitat toti colegi si a vazut colega aia paracioasa in timpul orei de muzica eu cu colega mea era de servici si stergeam tabala intre timp au venit niste colegi si au luat revista noi am vazut revista pe jos si colega aia paracioasa are un caiet unde scrie lucruri [ea ii zicea lu diriga... ce se intampla] si a scris despre revista dar dupa am zis sa nu scrie si o sters acu luni o sa vb diriga cu aia 3 colgi si cu fata si poate zice de revista cei zic lu diriga? ma omoara! m`am gandit sa-i zic ca niste colegi au venit si au luat revista nu eu le-am dato dar dupa va deschide gura colegu ala la car eiam aratat revista! Si sunt foarte panicata. daca afla diriga de fata cu mine nu am ce sa-i zic incep sa plang.[Am mai pus intrebarea. dar vreau sa aud mai multe raspunsuri on the phone

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Spune-i ca nu stiai ce ti-a pus maicata in ghiozdan, dar aparte asta mama ta e super tarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mai bine zii adevarul

| bogdanbossno a răspuns:

Spune-i adevarultonguealceva nu se poatetonguetongue