| PuiuMic a întrebat:

Bunahappyam o problema cu pc-ul.de cateva zile imi apar patratele mici galbene pe monitor. i-am refacut windowsul si este la fel.cand i-am dat restart imaginea era curata iar apoi "revine la patratele"sad este de la monitor sau de la placa video?big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar un print screen nu puteai sa faci? se vede mai clar in poza decat cum explici tu! fa un print screen si incarca-l aici http://imgur.com/ si apoi posteaza linkul sa vad si eu despre ce este vorba! Lasa un PM!

| fly4love a răspuns:

Cum spune-a neluL sa faci un print screen si sa se vada efectul. eu am patit cu o placa video care a dat coltul : sacada si pe videourile de pe youtube, dupa aia am sesizat ca nici jocurile ( nfsu2) sacada si aveam toate la low graffic. inainte mergea totul la full graffic si nu aveam treaba!