| OOodesOOo a întrebat:

Buna:* am si eu nevoie de putin >ajutor:"
nu vreau sa imi faceti teme, vreau doar cateva sugestii... spuneti'mi si mie care este activitatea voastra preferata si motivati'va alegerea. fundita la cel mai bun raspuns si vot la toti ceilalti:*

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Imi place sa sperii oameni, sa le induc teama, teroare.Nu fac sperieturi din acelea prostesti de gen BAU.Fac asta pentru a vedea cum reactioneaza si ce caractere au.
Imi place sa-mi ajut prietenii, nu stiu de ce exact, poate din mila sau compasiune, nu ma gandesc ca ei sa-mi intoarca favorul.
Imi place sa vanez singur, sau cu cativa prieteni. Nu folosim arme de foc, ci doar prastii sau sulite, pentru a-i da vanatului aceleasi sanse. Consideram ca esti inadaptat, speriat, prost, sa folosesti arme de foc la o vanatoare.Nu pot sta la un kilometru distanta si sa trag, fara sa aiba habar ce l-a lovit.