| adrianamaria231 a întrebat:

Am si eu o curiozitate despre acest site mie una sincer imi place acest site! Voua? big grin happy

Răspuns Câştigător
| Cupcake a răspuns:

Da, este interesant si chiar ajuta multe persoane. Tie de ce iti place?

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Nu-mi place ca trebuie sa-l iei pe fiecare-n parte de la "Dragoste si Sex" si sa-i spui cum sa-si marturiseasca dragostea pentru o fata de 12 ani.
Acelasi lucru e valabil si pentru cei de la "Timp Liber" care au nevoie de un Cioban sa-i mane spre o activitate pentru ca sunt -OH VAI!- plictisiti.Nici nu mai vad rostul in a-i lua la misto...Pot pur si simplu sa dau copy-paste la ce spuneam si anii precedenti.La "Muzica" nu mai zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi mie îmi place. Nu ştiu ce s-ar face fără mine.

| KanekiKen a răspuns:

Si mie