| OrdinaryGirld a întrebat:

Am si eu o curiozitatelaughing. Mai exista fani Naruto pe TPU in afara de mine?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Da, mai exista, si vor exista in continuare.winking
De exemplu, eu sunt o fana anime, mai exact " Naruto ".; 3
- Fanii Naruto la putere, nu?;]

Pa, pa.

| MarianWLF a răspuns:

Am urmarit naruto, naruto shippuden am vazut si Naruto Blood Prisons am si poza de la naruto deci cred ca sunt fan.

| kristy10 a răspuns:

Se stie ca nu laughing

| cooldreams a răspuns:

Si mie imi place naruto. nu l-am mai vazut de o vesnicie

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Da exista. Poate nu ti-au observat intrebarea, dar eu am facut-o si te asigur ca nu esti singurulwinking.
Go anime kage!

| RainingBlood a răspuns:

Naruto este cel mai urmarit anime din intreaga lume, deci era clar ca trebuie sa fie si pe acest site cativa (printre care si eu) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fană anime în general, nu doar fană Naruto.

| xpbauuxx a răspuns:

Cum poti sa pui asa o intrebare? Naruto cred ca e cel mai vizionat anime din lume. Nu mai pot rabda intre episoade. Ma tot gandesc hai sa incerc altu dar cand ma uit la ele mi se pare ca niciunu nu se compara. Naruto tot timpu reuseste sa te surpprinda si tot timpu vine cu chestii noi. Tot timpul vor exista fani.

| allyna123 a răspuns:

Buna...sunt si eu fan naruto si naruto shippuuden happy