| Alle_1389 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Era un film indian, a fost difuzat acum cativa ani pe natinal tv. Este vb despre o fata si un baiat care dansau la curtea regelui, iar acesta din urma i`a taiat capul baiatului. Ea a jurat ca se razbuna si sufletul ei a ramas in acea casa. Dupa ceva timp s`au mutat niste oameni in casa si spiritul fetei a intrat intr-o tipa. Cum se numea filmul?

1 răspuns:
| Anemona102 a răspuns:

Cam cum era pelicula? In ce an l-ai vazut poate ti-l gasesc eu!