| butt3rfly16 a întrebat:

Am si eu o problemahee hee:am cunoscut un baiat prin noiembrie, am vb si a ramas ca ne vedem.nu ne-am mai vazut ca a nins si a fost urat in acea zi. Apoi prin martie si-a amintit de mine si m-a cautat iar, dar eu aveam pr deci l-am refuzat.Si zilele astea m-a sunat din nou(am fost uimita) si mi-a zis ca vrea sa ma vada si isi cerea scuze ca nu m-a cautat mai de devreme, dar mi-a zis acolo o scuza ca sa il credlaughing. Ideea e ca eu am vrut sa-l fac sa regrete ca s-a comportat asa cu mine si ca si-a amintit acum de mine si acum hopa asteapta sa accept din prima sa iesim...asa ca i-am zis ca ii dau un rasp maine.Acum sunt nehotarata daca sa ii mai acord o sansa sau nu(app acum sunt solo deci as putea sa ies cu el), daca merita sau nu.Astept parerile voastre si sfaturi daca aveti.Va multumescwinking.

2 răspunsuri:
| lavi54 a răspuns:

Eu as iesi cu el doar daca ar fi frumos bafta

| dragutzyka29 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as iesi cu el si daca mar dezamagi iar nici n-as mai vorbi cu el dar totusi i-as mai da o sansa