| Arianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am facut cont pe stardoll acum 2-3 ani si nu imi mai stiu parola. Am incercat sa dau la,, am uitat parola", dar zice ca aceast e-mail nu exista. Ce sa fac?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| cupydo0n a răspuns:

Poate contul a fost sters pentru ca nu te-ai mai logat pe el sau poate adresa de mail a expirat.
Incearca sa faci alt cont cu acelasi mail si vezi daca merge.
Daca iti spune ca mail-ul exista deja pe site inseamna ca a experit mail-ul si trebuie sa iti faci altul.

O zi buna.

1 răspuns:
| Denisuca21 a răspuns:

Fa ti alt cont!