| carolina1234 a întrebat:

Buna am un Orange san remo.Mi-a cazut jos, Display-ul merge si touchscreen-ul undeva sus adica merge sa sun eu dar nu pot raspunde.Este foarte rau spart jos la acele butoane.As vrea sa stiu daca ii cumpar Geam cu touchscreen Alcatel Orange San Remo Original il pot repara sau trebuie sa ii cumpar Display cu touchscreen Alcatel Orange San Remo Original? Multumesc frumos!:*

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Mai bine iti cumperi telefon din ala Nokia C1 rolling on the floor Am vrut o data sa sparg 1 si nu am reusit o.O. Cat despre subiect, il duci la reparat.