| lays a întrebat:

am un samsung e2510 si as dori sa restrictionez apelurile de la un numar care ma sacaie. e posibil asa ceva? daca da, cum sa procedez? multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CrazySunshine a răspuns:

Am si eu telefon dinacesta si da se pote ca aunci cand vrea sa te sune cineva cine pui tu telefonul sa-i inchida automat uite du-te la apeluri si dai optiuni si dai optiunea lista refuzare dupeceea dai iar optiuni si dai pe agenda si alege-ti din agenda telefonica pe cine vrei sa pui la lista de refuzare dau din contacte FDN acum depinde une ai tu numerele de tel sau daca nu ai in memorie alel numar tute la el si dai optiuni dupacea dai adaugare lista refuzare si dai pe un spatiu dinacela la care scrie liber si atat.