| abcdefgh a întrebat:

Am vazut azi pe Disney Channel un episod cu Phineas si Ferb super.Nu stiu nici cum se numea nici ce episod era(nr). Deci...Candace se angajase ca vanzatoare de jucarii (niste jucarii cu maimute) si vizavi era prietenul ei care vindea Hot-Dogi. Fratii ei s au gadit sa faca o jucarie simpla(care nu face nimic) au facut o jucarie Perry. Stiti episodul? Mie imi place mult cantecul de la sfarsit cu caramidalaughing

Răspuns Câştigător
| Gixaabaii a răspuns:

Da stiu episodul l-am vazut de mai multe ori

uite aici
http://www.youtube.com/watch?v=sqAqLVo4U5c
da si mie imi place melodia

4 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Da, stiu episodul. L-am vazut si eu mai demult. Si mie imi place cantecul cu caramida, mi se pare haios big grin.

| Confucius a răspuns:

Pufarina nu te joci cs sv cs ghotic

| dydydydy a răspuns:

Aolo sunt marfa rau episoadele lor:love struck. le stiu laughinglaughinglaughing. razi de morilove struck.

| selle111_3756 a răspuns:

Da il stiu si imi place foarte mult