| mikey a întrebat:

Buna!
Am vazut o chestie pe un site si vreau sa va spun si vouahappy
Deci daca cineva are profil privat si vreti sa vedeti poza mare de la profil dati click dreapta pe poza, view image si sus la link scrie undeva la sfarsit 01, stergeti si scrieti 02 si o sa va apara poza marehappy O puteti si descarcakiss
(In cazul in care cand scrieti 02 nu va apare poza mare dati de sageata verde )
O zi buna!kiss >big grin

2 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Mz dragut din partea ta ca vrei sa ne ajuti tongue meriti o funda dar este o intrebare si nu se poate dar eu vreau sa te rasplatesc iti dau 10 pentru intrebare (de fapt raspuns ) si "like" happy

| razvanz a răspuns:

Nu ai precizat ca e pentru HI5 happy