| me_5879 a întrebat:

are cineva chitara? sau poate cineva sa-mi recomande una buna si care sa nu coste prea mult.mersi anticipat :*:*:*
dau fundita

1 răspuns:
| cOPPY a răspuns:

Am eu chitara dar nu o am electrica numi permit a costat in jur de 4milioane sa nu te sperii dar am luat-o cu ft multe foloase am invatat sa cant mos cu plete dalbe melcmelc cotobelc, trei iezi cucuiezi doar ca coarda cea subtire s-a rupt ca un accident de doua ori sa nu ti se intample cel mai bine ar fi sa iti cumperi BAFTA!