| AnnyMaryLupy a întrebat:

Bunahappy! As avea nevoie de niste statusuri frumoase! Raspunsul Care are cele mai multe statusuri si cele mai frumoase primeste Funda+Vot! Multumesc! La revedere!wave

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.
Voi radeti de mine ca sunt diferita, eu rad de voi pentru ca suntei toti la fel.
Daca Dumnezeu nu exista nu pierzi nimic daca crezi in El, dar daca El exista si tu nu crezi pierzi tot!
Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei...
Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi.
Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
Nu te deranja sa ma deranjezi.
Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante. Ce faci? Tragi in manelist d 2 ori.
gasesti mai multe pe http://www.statusuri.ro/.