| SorinD a întrebat:

as dori o parere despre : iubita mea a scapat oglinda pe jos in biserica si s-a spart, ea le-a cules iar eu i le-am luat din mana ei sa le arunc si m-am taiat, oare ce inseamna spartul oglinzi in biserica? ma poate ajuta cineva cu aceasta intrebare?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Buna!
Nu inseamna nimic.Toate lucrurile astea care se spun despre superstitii sunt niste minciuni ordinare.Si eu am spart o aglinda acum ceva ani si nu am patit nimic.
O seara buna!

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Nu înseamnă nimic după părerea mea.Dar dacă eşti superstiţios s-ar putea să crezi că orice lucru negativ care ţi se va întâmpla de acum înainte va fi datorat acestei întâmplări.Pur şi simplu încearcă sa uiţi de acea oglindă spartă.