| morenaRox a întrebat:

Buna happy
As dori sa stiu in cat timp se aproba un raspuns sau o intrebare deoarece mie imi sunt aprobate raspunsurile dupa cateva ore sad nu stiu daca si voua.
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Iti sunt postate asa de greu deoarece esti noua pe sitewinking. Eu am asteptat 3 zile pana mi-au fost postate raspunsurile(cand eram noua), dar dupa aceea au fost postate imediat.In ultimele zile in schimb, au cam fost probleme cu site-ul si s-au postat raspunsurile mai greu...Ai rabdarewinking, asa se intampla cand esti nouawinkingdupa un timp o sa ti se posteze si tie raspunsurile mai repedewinking.

1 răspuns:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Esti noua pe site si raspunsurile si intrebarile tale trec printr'un filtru de verificare. Dupa ce vei avea mai multa activitate pe site raspunsurile iti vor fi afisate automat