| EllyMelly a întrebat:

As dori sa vad ce a invatat fiecare din greselile facute, din experientele care le-a avut. Spune si tu ceva folositor din experienta de viata care o ai! happy

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Întotdeauna, dar absolut întotdeauna, să pari mai suspicios şi să fii extrem de precaut când cunoşti persoanele, mai ales pe cei care ţi se par potrivite ţie, care ţi-ar plăcea să îţi fie prieteni. În clipa în care ceva pare suspect, acţionează, şi niciodată, dar niciodată să nu îţi pară rău că ai pierdut un fraier de lângă tine, pentru că oamenii ca lumea îţi vor înţelege suspiciunea înainte să te cunoască şi nu vor pleca de lângă tine. Cei ce nu au răbdarea asta nu merită nicio secundă. Gândeşte înainte de a sări cu capul înainte în orice fel de relaţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu ai incredere totala in oameni asta am invatat.am avut de suferi din cauza asta din pacate