| aziza4728wi a întrebat:

Bună,as dori și eu replici inteligente pentru "Îti dau voie sa plângi după X"

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu face nici un sens oricum fraza "iti dau voie sa plangi dupa X", ca nu esti tu Dumnezeu sa ai putere sa faci asa ceva, sau sa ceri cuiva acest lucru, nici macar nu ai voie sa-i spui asta, ca te considera ori arogant ori prost, iar daca tu ai primit fraza asta ca sfat, atunci raspunde-i ca nu ai nevoie sa-i ceri lui voie pentru acest lucru.

| DaniTDCI a răspuns:

Ai fi inteligent/a daca nu ai da importanta acestor mesaje adresate tie.

| Fantaspirit a răspuns:

Dați mai întâi voie sa gândești și apoi să îi dai altcuiva voie sa plângă big grin