| toxicgirll a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un telefon cu tastatura qwerty mai ieftin [ de fete ] si am gasit 2 3 telefoane de la lg dar am auzit ca nu sunt bune. ce tel [ bun cu tastatura qwerty, nu foarte scump ] imi recomandati? happy funda! :*

2 răspunsuri:
| deny_3888 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Dar cred ca pana la urma am sa imi cumpar Lg GT350. Daca vrei pori sa te uit la el. Daca gasesti alte telefoane care iti plac, te roooooog f mult sa imi spui si mie. PWP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca daca tie iti place atuncea o sa fie si bun deci eu zic sa til iei.