| KellyGreen a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon dar nu as vrea sa fie ca pret cat un iphone 4 insa as vrea un telefon bun la un pret accesibil. Voi ce imi recomandati, eu nu prea sunt in tema cu ce tb sa aiba ca tehnologie sau sisteme de operare, insa sa fie pana in jurul a 1000 de lei sau mai ieftine. Voi ce telefon considerati ca este bun si merita cumparat?

2 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Buna.Si eu imi voi lua telefon luna asta.E perfect ca ai specificat 1000 de lei ca si eu am cautat in jurul acestei sume.Iti recomand un Samsung galaxy s plus(m-am "jucat" cu el mult timp si merita toti banii).Ai putea sa incerci un Nokia e7 desi e mai scumput.Acum androidul e cel mai bun sistem de operare deci ai putea sa incerci si HTC-uri.:d

| adyanadyana a răspuns:

Nokia c3 big grin, in jur de 400 lei. Vodafone 555 Blue cam 250 lei aproximatiebig grin