| lidia_8870 a întrebat:

Buna :*! As vrea sa imi fac un tatuaj si vreau sa stiu daca e foarte dureros? Funda :*!

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu am un tatuaj sa-ti spun exact, dar stiu ca de durut doare, dar depinde si unde vrei sa ti-l faci si cat de mare e.De exemplu, daca vrei un tatuaj pe gat, o sa te doara ingrozitor, logic.Dar daca vrei sa-ti faci un tatuaj neaparat, nu mai conteaza durerea daca-l vrei cu adevarat.

| Rockxzy a răspuns:

Cred ca e dureros dar daca iti doresti f mult eu cred ca nu o sa doara :
De ex at cand era mica imi doream f mult sa-mi pun cercei iar at cand mi-am pus nu am pans de loc si av 2 ani.

| ShadowFalls a răspuns:

Depinde de marimea tatuajului si de salonul in care il faci. cel mai bine e sa il faci intr-un loc cu profesionisti, cu recomandari bune si durerea e suportabila.