| Radu1 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la firma KATHREIN ROMANIA si as vrea sa stiu mai multe despre activitatea la firma, program de lucru de la persoane care au lucrat/ lucreaza acolo. Mentionez ca sunt din Timisoara!

1 răspuns:
| kornelus a răspuns:

Buna!
In acest moment nu se mai fac angajari la Kathrein, mai mult si unii anjazati au fost dati afara.
Si eu am un prieten acolo, si am mai vorbit cu unele firme de recrutare, si tot aceeasi poveste mi-a spus.
Programul este de 2 schimburi, este un salar de inceput de 900 si ceva de lei+bonuri de masa, prime de sarbatori(Craciun, Paste), prima de vacanta de vara...Intr-un cuvand este bine pe plan de salar si prime.
O Seara buna!