| BadAngel3 a întrebat:

As vrea sa-mi fac singura tricourile. Adica sa le personalizez eu. Sa scriu eu ce vreau, bla, bla. Am auzit ca mai sunt si site-uri care se ocupa cu asta. Sau ceva de genul. İmi poate spune cineva cum as putea face? Ce site-uri as putea gasi in asemenea mod?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| AlexCristi97 a răspuns:

Pentru ceva scris imprimat gasesti si prin oras... la mine sunt print-shop-uri cu xerox, printat color si printre altele au si tricouri si tot felul de chestii personalizate.

De asemenea, poti sa le personalizezi vopsindu-le si gasesti tutoriale pe YT cautand "tie-dye" sau lipind chestii pe ele si taindu-le cautand " diy (do it yourself) tshirt"