| akaa a întrebat:

As vrea sa`mi pun si eu o optiune cu 5 euro de la Orange facuta de mine. adica de pe http://www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay. As vrea sa stiu cine si-a activat optiune de aici, daca merge sau nu. Chiar vreau sa stiu! Va rog frumos dau funda :*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
da, functioneaza. Daca ai nevoie, iata care sunt pasii pe care ii ai de urmat pentru a-ti adauga o optiune din configurator.
Acceseaza aplicatia si raspunde la intrebarile care te vor ajuta sa alegi configuratia optima pentru pachetul tau PrePay. Poti selecta site-uri preferate si poti beneficia de oferte speciale pe care le poti gasi exclusive online (TV pe mobil, SMS nelimitat in retea).
Dupa ce ai selectat site-urile si optiunile care te intereseaza apasa pe « vreau oferta ».Vei fi directionat catre aplicatia Contul meu. Daca nu ai inca un cont online activ, il poti crea acum.
Dupa ce te-ai logat in contul online, vei gasi optiunea in forma configurata de tine in sectiunea planuri tarifare si bonusuri. Apasa butonul « vreau optiunea », alege numarul de pe care vei utiliza creditul, bifeaza « Efectuarea tranzactiei presupune acceptarea termenilor si conditiilor acestui site » si apoi apasa « activeaza optiunea ».
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
da, functioneaza. Daca ai nevoie, iata si care sunt pasii pe care ii ai de urmat pentru a-ti adauga o optiune din configurator.
Acceseaza aplicatia si raspunde la intrebarile care te vor ajuta sa alegi configuratia optima pentru pachetul tau PrePay. Poti selecta site-uri preferate si poti beneficia de oferte speciale pe care le poti gasi exclusive online (TV pe mobil, SMS nelimitat in retea).
Dupa ce ai selectat site-urile si optiunile care te intereseaza apasa pe « vreau oferta ».Vei fi directionat catre aplicatia Contul meu. Daca nu ai inca un cont online activ, il poti crea acum.
Dupa ce te-ai logat in contul online, vei gasi optiunea in forma configurata de tine in sectiunea planuri tarifare si bonusuri. Apasa butonul « vreau optiunea », alege numarul de pe care vei utiliza creditul, bifeaza « Efectuarea tranzactiei presupune acceptarea termenilor si conditiilor acestui site » si apoi apasa « activeaza optiunea ».
O zi buna,
Orange Helpers

| rburghiu a răspuns:

Ma eu am facut optiunea au luat bani cei 5 euro si nu mi.au dat cele 200 minute si sms etc si 750 mb. Ce trebuie fac?

| Andrex_Andrei_1991 a răspuns:

Nu merge