| Bitzy a întrebat:

As vrea sa modific niste poze cu programul imikimi dar trebuie sa-mi fac cont, si eu nu am putut! cine are cont sau cine ar putea sa-mi faca?
da mesaj privat cu id tau! fundita! cel care ma ajuta! daca aveti cont(imi dati parola si numele) fundita! pentru rasp rapid! si de-ajutor!

1 răspuns:
| Essence a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti taaz. este un program foarte bun de modificat poze si e online. ( gratis ) si la asta trebuie sa iti faci cont. daca nu merge trimite-mi un mesaj si iti dau numele si parola de la taaz. ( ps. poti da cu fond de ten, poti machia, ruja, schimba culoarea ochilor, culoarea parului, coafura, gene false ) e super programul.

www.taaz.com