| yulik a întrebat:

As vrea sa stiu cui ii plac melodiile indiene?! sau filmele indiene? Daca va plac va rog lasati idubig grin caut pe cineva cu interese comune. vreau mai multi amici. mersi mult

2 răspunsuri:
| CrySs_9095 a răspuns:

Buna! Mie imi plac foarte mult filmele si telenovele indiene poti intra aici http://forum.port.ro/viewforum.php?forum_id=1 iti faci cont si intri la topicurile deschise pentru serialele indiene si ai sa gasesti ogramada de prieteni pasionati de India si de filmele(serialele)lor

| vizitator111 a răspuns:

P.aanamariaa