| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:*

as vrea sa stiu cum sa iinstalez anti-virus.pentru ca nu imi mare merge.nu situ ce areee ca nu ma pricep la anti-virus

actual am ESET NOD32 Antivirus!

pls ajutati-maaa!

dau funda!oh go on

>tnx!big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Lady! daca ai antivirus la ce mai vrei alt antivirus? Nu poti instala un alt antivirus peste cel care il ai in pc! Mai intai iti trebuie un uninstal pentru eset nod 32 http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe Dupa ce descarci uninstalul dezinstalezi eset-ul 32 cu el! Apoi poti descarca si instala alt antivirus! Ce antivirus vrei?