| Roooxaneeelllll a întrebat:

as vrea sa stiu la ce firma de produse e mai convenabil sa fii reprezentant?(avon, oriflame dar si altele)

13 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Incearca Life Care. Daca ai intrebari da-mi un mesaj.

| Biencush a răspuns:

La Lady's.Produsele sunt foarte ieftine, se vad rapid.
Nu esti obligata sa faci comenzi lunar.Comanda minima este de 133 lei, la care castigi 25%, respectiv 33 lei.
Daca recomanzi si altora, poti castiga din comenzile lor pana la 17, 5% un bonus care odata acumulat poate fi folosit pentru comandarea gratis a produselor dorite sau pretinderea sumei acumulate prin mandat postal sau pe card.
Pentru inscrierea gratuita, acceseaza
http://ladys.ro/a/BBORCekh
La primele comenzi, in colet vei primi si testere gratuite de parfumuri si cataloage!
Mult succes!

| bianca a răspuns:

Eu sunt si la avon si la oriflame

iti zic eu avantajele si dezavantajele la fiecare in particular daca vrei

add bia_coolgirl94

| fif2002 a răspuns:

La oriflame trebuie sa platesti taxa de inscriere, la avon nu trebuie, la oriflame trebuie sa iti cumperi "pachetul de inceput" - brosura si alte prostii - la avon o sa primesti cel putin o brosura gratis... Acu tu sti ce-i mai bine pentru tine.

Detalii despre promotiile Avon gasesti pe www.claudia09avon.eu

| iBubble a răspuns:

Buna. Mama e reprezentat AVON si eu cred ca e foarte fain. Primesti cadourii, la o anumita suma comandata mai primesti cate o geanta sau niste bijuterii, depinde.
Dar aloege'o pe care crezi tu ca e mai buna happy

| criss10 a răspuns:

Avon are oferte super mai ales pentru cei noi inscrisi.Nu lipsesc cadouriile din fiecare comanda.
INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat. Termen de plata a fact 30 zile.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro Termen de plata a fact 28 zile inscrirea doar in 10 min.
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro termen de plata 16 zile,+cadouri la fiecare comanda (ex prima comanda 25% comision factura +perle de bronzat(in val de 40 lei ) cadou.Mai multe detalii raceancecilia@yahoo.com

| ancaid a răspuns:

Avon; toate detaliile la id ancasimanu

| ana234 a răspuns:

Avonhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va recomand produsele oriflame, pentru comenzi( Bucuresti) sau pentru inscrieri ca reprezentanti( in toata tara) add oriflame_pentru_tine@yahoo.com. Pentru campaniile 16(curenta) si 17 nu se plateste taxa de inscriere +primesti si un card cu care poti cumpara anumite produse cu discount mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon e cel mai tare. Primesti tot felul de cadouri de exemplu am dat o comanda de 200 de lei si am primit o geanta foarte scumpa'gratis. Nu ca e fain? deci cred ca Avon ar fi cea mai buna alegere dintre toate.

| Stella a răspuns:

Si la avon si la oriflame si la lady'shappy Mama mea e reprezentant la oriflame si la avon iar; a lady's o prietena si e convenabil la toate 3big grin

| lumy8876 a răspuns:

La Avon castigi f multe cadouri si poti ajunge la un discount de 30&. Pe cand la oriflame poti ajunge la un discount de pana la 50% plus de asta, la oriflame daca devii director, castigi 5834 ron+100$+un salariu de 2200 ron! Asta numai daca ai in spate o echipa de minim80 de pers! eu inscriu reps Avon&Oriflame! Daca te intereseaza uite nr tel:0765343700(Lumy) sau id mess: l. avoncosmetics, lumyoriflame

Răspuns utilizator avertizat