| Nicoleta_7799 a întrebat:

As vrea sa va cer un mic sfat.Am 15 ani, 1.70 m inaltime si 54 kg.Credeti ca ar mai trebui sa tin o dieta, de slabit, de ingrasat sau este bine asa? Multumesc pentru sfat :*

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

ESti perfecta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de ok, nu e nevoie sa faci nici-o schimbare(in cel mai rau caz sa te ingrasi putin daca consideri ca e cazul, dar nu e absolut necesar).

| mihaela134 a răspuns:

Esti foarte bine pentru varsta ta! Ar trebui sa te faci model cu inaltimea pe care o ai!