| irina_5692 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare adrsata voua si sper ca ma veti putea ajuta cu raspunsuri as aprecia! Multumesc! Recent mi-am facut un cont pe un sait numit desenatori.ro! Dar as dori sa stiu de ce nu pot acorda note si comentari cate comentari trebuie sa deti ca sa poti sa comentezi, sa iti dai cu parerea referitoare la un desen? Ai nevoie si un nr de desene? Acord funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pasta a răspuns:

Nu știu.dar presupun ca nu ai activat e-mailul. Eu cunosc saitul asta si niciodata nu m-am confruntat cu asa ceva

1 răspuns:
| irina_5692 explică:

Nu m-am inregistrat nu acesta este problema dar vroiam sa stiu de cate comentari am nevoie ca sa pot sa dau comentari! Si daca am nevoie de un nr de desene ca sa pot acorda note! Multumesc in orce caz pentru raspuns!