| n1445 a întrebat:

As vrea si eu niste tratamente simple pentru parul despicat. Adica sa nu contina prea multe elemente.

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Mai simplu de atatnu cred ca este. Uleiul de ricin e bun si pentru parul despicat, pentru a creste mai repede, pentru ingrijire, e minunat.
Doar aplica ulei de ricinpe parul uscat cu minim 30 de minute inainte de a-l spala.
Iti mai dau un sfat: nu-ti freca parul in prosop niciodata dupa baie, caci despica varfurile.

1 răspuns:
| VampyYuki a răspuns:

Poti folosi si galbenus de ou cu ulei de masline.