| BueyAstaMika a întrebat:

As vrea si eu statusuri care sa contina cuvintele "ochi verzi". Multumesc:]

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

1.Doi ochi caprui iti spune ca te iubesc, doi ochi albastri iti spune ca te doresc, doi ochi verzi te mint, doi ochi negrii iti spun ce simt!

2. ochii verzi : niciodata sa nu-i crezi

3.frumoaso cu ochi verzi nu mai crede in livezi

4. ochii verzi sunt frumosi
ochii negrii aratosi
ochi caprui sunt cam fitosi
ochi albastri no comment!
ce cool sunt, au un accent
de iubire interzisa
parca au o soarta prezisa
dar cu toate asta
ce-i?
inimioare cu cercei

6.Priveste-ma in ochi si spune-mi ce vezi; de fapt ce poti sa vezi prin niste ochi verzi? Ma vezi pe mine pasind spre o alta lume, vezi un copil, vezi copilul din mine.

7.Am ochi verzi,
Sunt frumusica,
De toti baietii sunt iubita!

8.ai ochi verzi ca marijuana, te privesc si intru-n paranoia, n-am cuvinte sunt paralizat, ochii tai m-au fermecat.

9. Iubita mea de toti pereti
Ai ochi verzi ca castraveti
Si parul lung ca coada vaci
Cand te vad ma apuca draci.

10.Priveste`ma in ochi si spune`mi ce vezi.De fapt ce poti sa vezi in niste ochi verzi.Ma vezi pe mine a pasi spre alta lume.Vezi un copil.Vezi copilul din mine.Pe strazi goale parasite ca un suflet de sticla uitat.Un vant ce bate si`o vreme rece.Acum stiu tot ce`i frumos repede trece

11. daca as fi o pisicuta as iubi un baietel dar acum sunt o fetita si iubesc un baietel un baietel cu ochi verzi si nici odata nu poti sa-l pierzi

12.Verde este iarba pe care traiesc
Verzi sunt ochisorii pe care-i iubesc

13. Ochii negri sunt frumosi, dar putin periculosi, ochii verzi sunt mai draguti si te-ndemna sa-i saruti.

14.Sunt dulcica
Am ochii verzi,
Si rimez
De nu te vezi!

Doar aceste statusuri le-am gasit! Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Ochii verzi,niciodata sa nu-i crezi

| porumbitza a răspuns:

Alege tu cateva de aici. absurd.ro/statusuri-funny.html Succes! fundita?