| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Ati fost vreodata timizi? Si eu sunt in asa fel incat cand vorbesc cu cineva, cu oricine ma inrosesc ori ma balbai big grin. Voi cum ati scapat de timiditate sau cum o "infruntati"?

Răspuns Câştigător
| RaLuaCH a răspuns:

Heii ioo veveritzaa :* laughing stai linistita. nu esti timida. din contra doar pentru ca unele ** sunt mai indraznete asta nu inseamna ca trebuie sa fii ca ele :* hai pup Fundita? big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut!
Exista oameni care par sa aiba cea mai mare incredere in ei si tu te intrebibig grine ce se pla acesti oameni atat de mult? Exact acesta este trucul! Nu au nevoie de dovezi pentru a se simti bine.Da-i incolo pe oamenii care au in permanenta cevga de comentat la tine.Acest lucru te trage in jos.Nu-ti mai fie in permanenta teama ca faci ceva gresit.Toata lumea face greseli-ei si? FA cum fac eu:gaseste-ti propriul stil, fa ce vrei si arata lumii cine esti TU cu adevarat!
Daca esti timida inseamna ca nu ai incredere in tine! Invata sa renunti la fricile tale!
FUNDA? PLzZz!