| hypercam a întrebat:

Ati putea sa-mi dati un sfat puppy dog eyes? Eu in fiecare marti am ora de sport, si nu stiu, de fiecare data cand ma gandesc la ea incepe sa-mi fie frica. Lunea ma simt foarte nelinistita iar marti de dimineata nu mai zic. Mi-e frica de ora de sport, mai ales ca acum suntem la capitolul de sarit la aparate(capra, lada), la care imi este foarte teama pentru ca acum 4 ani am cazut si mi-am rupt mana. In general sunt bunicica la sport, mai ales la gimnastica, pentru ca la baschet nu prea dau din mine. Faza e ca mi-e frica si de proful meu, desi nu am de ce pentru ca este un tip foarte de treaba si simpatic( pana cand tipa la noi). Va rog, ati putea sa ma ajutati sa imi inving frica, pentru ca mereu lunea sunt stresata si ma gandesc : ce-o sa fac eu la sport maine? De scutire nu poate fi vorba, mama nu vrea sa-mi ia. Va rog, ajutati-ma, dati-mi un sfat, orice. crying

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Pai gandeste-te ca sportul face bine la sanatate atat in interior cat s in exterior.Te ajuta sa ai un corp mai frumos.Si eu saream la capra dar cand eram in generala(ma descurcam cat de cat) acum sunt la liceu si slava domnului nu ma pune nimeni sa sar la capra sau lada(nu cred ca m-as descurca) laughing. stai linistita ca sunt alte probleme mai importante si mai grave in viata.Asta cu sportu e doar un fleac. happy Arata-le la toti ca poti sa o faci si pe asta.