| TheVampireDiaries1111 a întrebat:

Care credeti ca este melodia care se potriveste cel mai bine la cuplurile din The Vampire Diaries.EX:Caroline si Taylor sau nu neaparat cupluri,relatii care sau dezvoltat in timp.EX:Elena si Damon...Aaa si vreau si intre Jeremy si Anna, Jeremy si Vicki, Taylor si Vicki...DAU FUNDITA LA CARE SE POTRIVESC CEL MAI BINE!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Caroline si Taylor - When your gone
Caroline si Klaus - Bring me to life
Damon & Elena & Stefan - So in love with too (se potriveste perfect)
Damon si Elena - Te amo
Stefan si Elena - Always ( Arash feat Aysel [ascult-o e foarte buna] )
Jeremy si Anna - Because of you
Jeremy si Vicki- Love is my drug

| TheVampireDiaries1111 explică:

Sunt bune, se potrivesc, mai astept sa vad daca mai apar comentarii, daca nu tie iti dau funda.Sa va dau un sfat pentru ca am uitat sa mentionez sus, daca gasiti melodii in romana e super!

| TheVampireDiaries1111 explică:

Dau un exemplu pentru melodiile in romana:Taylor si Caroline:Anda Dimitru-Mi-e dor sau Elena Georghe-Ecou... daca stiti sa imi dati

| TheVampireDiaries1111 explică:

Sau Caroline si Klaus:Xonia-Ping Pong