| milliongirl a întrebat:

Bună.
Care este cea mai frumoasă melodie pe care ați ascultat-o anul asta?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Https://youtu.be/amHCTTvWP4o?si=zTl4kpcnIOcYKnUv

E din filmul asta, alcatuit din picturi:

https://www.imdb.com/title/tt10651230/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_chlopi

Pentru cine nu are nicio afinitate cu muzica populara, pare super lame, dar cand vezi filmul e altceva.Te marcheaza pe suflet.

| LisaJulie a răspuns:

Can t catch me now! Știu ca lansata în 2023 dar acum s-a lansat speed up-ul

| IoanaGabrielaaa a răspuns:

Nu pot să-ți dau mesaje că suntem la "juniori" amândouă dar ți-am trimis felicitări sper că le-ai primit ți-am scris ceva acolo