| akaa a întrebat:

Care imi faci si mie codu` HTML de la aceasta foto : file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Daniel/De sktop/Poze/Smile/yellow_guy_nodding_head_yes_hr.jpg
Vreau sa fie pentru. favicon big grin Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce ai postat tu aici este o adresa din computerul tau->adica ai o poza pe desktop! Ca sa vad poza trebuie sa am acces la computerul tau! Uite cum faci ca sa obtii un cod html la o poza :
Incarca o poza aici http://imgur.com/ si apoi vezi ca in stanga ai codul html generat in urma incarcarii (este al doilea)--> copiaza codul acela si posteaza-l unde vrei tu-->acela este un cod html!
Bafta!