| anonim_4396 a întrebat:

Cat de importante sunt diferentele ce trebuie date cand te transferi de la un profil la altul? Si cat de grele sunt? Vreau sa ma transfer de la economic la stiinte sociale.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt foarte importante, deoarece, daca nu reusesti la examenele de diferente, transferul se anuleaza.
Cat de grele sunt depinde de comisia de examinare, acestia fac subiectele de examen, atat la proba scrisa, cat si la cea orala.