| anonim_4396 a întrebat:

Caut de cel putin un an o melodie.Am auzit-o in reclama de la Borsec cred. oricum era la apa. laughing. Era ceva de genul 'Let me out let me out ayayaya.', si de aici nu mai stiu. sper sa nu fi gresit versurile.Am aflat de la cineva ca se numeste ' I wanna live ' dar tot nu am gasit-o. straight face Fundaaa.

4 răspunsuri:
| Zara_5520 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Dw17-BEFb3Y; Moby-left me up. Sper ca te-am ajutat

| Alex666666 a răspuns:

crying( Am auzit si eu de ea de multe ori dar tot nu am gasit-o crying(((( stiu cum era el canta let me out! let me out! lalalala... si in spatele lui un panou ce arata cum se varsa apa sau ceva de apa numai apa

| Alex666666 a răspuns:

Gat uite si daca poti sa imi dai si funda:)
http://www.youtube.com/watch?v=Dw17-BEFb3Y