| Camy_Camelia_1989 a întrebat:

caut niste site-uri sa cumpar accesorii (bijuterii handmade) chiar si straine unde nu au costul foarte ridicat. va multumesc in anticip

9 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca la "okazii", sunt preturi destul de bune.Succes!

| Bondarel99 a răspuns:

Cel mai mare site de accesorii handmade din Romania este Breslo.ro.Acolo gasesti de toate si la niste preturi foarte bune.

Răspuns utilizator avertizat
| larasmagicland a răspuns:

Buna, poate iti place ceva de pe aici, fac ce doresti la comanda, majoritatea au fost cereri. www.larasmagicland.blogspot.com Cautare placuta!

| PredaDiana a răspuns:

Https://www.facebook.com/ARTemis.crystal.healing

Bijuterii hand-made din cristale brute. Reprezentative si accesibile.

| Oancea_Nicoleta_1981 a răspuns:

Buna...aici gasesti totul la 3 lei... si mai fac ai alte modele daca doresti http://www.facebook.com/? ref=tn_tnmn#!/media/set/? set=a. 525020387540446. 1073741825. 100000974673606&type=1