| Emilyya a întrebat:

ce faceti? Cum a fost la scoala/liceu astazi?

11 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

O bricheta i-am dat ma prostului, una, si a dat-o la schimb pe una mov din plastic imbecilu'.

| Pricked a răspuns:

Pe mine de ce mă excluzi? Azi, la grădiniţă, a fost chiar mişto, m-am distrat.

| Jipa95 a răspuns:

Nu stiu, ca am dormit de am bubuit pan la 12 laughing

| AtateaConditii a răspuns:

O fost bine, aceiasi colegi retardati, aceeasi diriginta care inghite rahatul celor rai si multi boboci.

| Ibrahimovic a răspuns:

Buna seara! Pai, cum a fost. M-am dus pe la 09:30 la scoala ca n-aveam chef sa stau sa-i ascult pe aia ce vorbesc acolo. Cand am ajuns, m-am intalnit cu ceva colegi, am mai stat putin si ne-am dus in clasa. Am stat putin de vorba cu diriginta, unele chestii si dupa am plecat "acasa". happy
Sigur, sigur...ne-am oprit la prima terasa. laughing

Si cam asta a fost cu prima zi de scoala.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am a patra sau a cincea profesoară la germană şi al treilea profesor la română.
Nu e drept :'c

| gingergirl1 a răspuns:

A fost prima zi de liceu pentru mine happy Si sincer,nu ma asteptam sa fie asa de super, am niste colege foarte de treaba, am o "intuitie" ca un baiat din clasa ma place deci cred ca o sa fie super. De abia astept sa imi cunosc maine dirigintele, pentru ca azi nu a fost la deschidere.
Doamnee, aia din'tra 12a nici nu ne-au bagat in seama laughing)) Acum stiu cum se simteau cei de a5a anul trecut thinking laughing

| eviltwinnn a răspuns:

Urat, am o noua colega de banca.

| Ritsuko a răspuns:

Mai bine stateam acasa, nu baga nimeni de seama daca nu eram.

| Mechanix a răspuns:

Cu confeti și stripteoze...E o zi de început de scoală, nimic mai plicitisitor.