| pisioi a întrebat:

ce filme cu catei sau pisici stiti?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Homeward Bound-The Incredible Journey, Homeward Bound II-Lost in San Francisco, Hotel for Dogs, Hachiko-A Dog’s Story, Cats and Dogs, Air Bud, Fluke, Napoleon, Paws, Stuart Little, Garfield, That Darn Cat, 101 Dalmatians, 102 Dalmatians(filmele, nu desenele), Good Boy!, Shiloh, Shiloh 2, Saving Shiloh, Snow Dogs, Kevin of the North, Eight Below, Turner & Hooch

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Bolt.

| Cristary a răspuns:

Pisici - Desene animate :-D - 'Aristocats'
'Reteaua miraculoasa' - cu animale
Lassie - cu un caine

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

101 dalmatieni(1 &2), pisicile aristocrate, doamna si vagabondul(1&2). chiuaua de beverlly hills, cainele cu diamante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beethoven, e o comedie destul de reusita http://www.my-os.net/blog/images/2006_avril/beethoven.jpg.