| lavinia_9736 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre femeia RAC? Ce'i drept am citit pe net si in mai multe reviste descrierea acestei femei dar vreau cateva pareri a unor fete din zodia rac.Intrebarea mea este : este adevarat ce se scrie oriunde despre aceasta femeie? ca este sentimentalisma, melancolica dupa vreme, poate iubi un barbat tot restul vietii, tine la obiciurile vechi si mai sunt o multime de chestii pe care le pot insira.Chiar asa sunteti voi femeile Rac?

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna unele chestii sunt adevaratehee hee
Mai ales faza cu sentimentalista,melancolica dupa vreme,tin la obiceiurile vechi,sunt afectiva, buna cu cine merita, politicoasa.La mine cel putin majoritatea descrierilor despre femeia rac sunt adevarate.Numai bine.

| Platon_Crina_Larissa_1996 a răspuns:

Fetele rac sunt extrem de dificile... Eu sunt rac si am o gramada de toane+sunt incapatanata, santajez emotional destul de des si sunt razbunatoare cand imi este tradata increderea sau sunt mintita. Femeile rac sunt sensibile tot timpul, foarte greu de inteles, dar sunt si foarte loiale, de incredere, atente la nevoile persoanelor la care tin, si cand se indragostesc iubesc din tot sufletul, sunt extrem de afectuoase si apreciaza barbatii cu simtul umorului, calmi, rabdatori, tandri. Eu sunt de moda veche, dar asta nu inseamna ca nu-mi place sa ies in oras, visez la un sot la fel de sensibil ca mine, care sa imi poata intelege schimbarile bruste de dispozitie, dar sincer nu-mi plac copiii laughing) (desi se spune ca femeile rac iubesc copiii si vor multi cat mai repede). Nu-mi place sa colectionez, nu sunt patriotista, istoria nu ma intriga...imi place sa vorbesc despre mister, noapte, luna, case parasite, cimitire, fantome, filme horror, nicidecum despre bani, copii sau mancare. Am multe temeri, destul de des, dar sunt mereu sustinuta de prietenii mei. Eu asa sunt, restul femeilor din zodia asta poate sunt altfel.