| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Ce inseamna cand visezi ca o umbra neagra incearca sa te sufoce in vis si abia cand faci semnul crucii dispare, iar cand m-am trezit simteam ca nu am aer si eram transpirat.
As dori niste raspunsuri fara caterinca ca la astea toti is buni.

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am visat mai demult ca ceva invizibil ma sugruma. Nu s-a intamplat nimic. Nu inseamna absolut nimic.

| LoveSleep a răspuns:

Roagă-te și tu mai des.

| LoveSleep a răspuns:

OMG, trebuie neapărat să-ți dai două palmi, ăla nu era vis, era o fantezie sau mai rău, un basm.
Duzină de virgine? Ce glumeț ești laughing

| StefiChan8D a răspuns:

Poate ai avut o paralizie in somn, cauta informatii pe internet si vezi daca se potrivesc lucrurile.