| harim112 a întrebat:

Buna ce la place fetelor la un baiat le place sa aiba barba sa se comporte frumos sau sa fie rai; bine claditi sau chesti de astea happy happy big grin

Răspuns Câştigător
| Rapperităă a răspuns:

Aici o fata happy Ne place sa va purtati frumos cu noi, chiar daca uneori nu meritam big grin, si sa ne faceti sa radem. Pentru mine una nu conteaza daca un barbat are barba sau nu, nici sa aiba nu stiu cate cubulete laughing. Depinde de fiecare persoana in parte, de la fata la fata.Pe unele le atrag baietii rai, pe altele aia buni, nu exista un raspuns precis. Sper sa iti fie de ajutor. happy

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cand ceri sfaturi de astea vorbesti cu un barbat, cu barba e nasol ca nu denota tinerete,daca esti timid, fricos, pampalau un baiat cuminte o iubesti, te compotyi frumos cu ea o sa te bage in freindzone sau o sa-si bata joc de tine de curiozitate uitate la baieti aia populari care au multe fete cum crezi ca sunt ei? un mascul e logic e rau, rau in sens bun, din baiaat devi barbat sau ramai un mascul fetita toata viata
http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/search/label/ALFA