| Madalinamadamadalina a întrebat:

ce mai faceti?:X ce pot face sa imi creasca unghiile repede si sa fie tari?:X funditaaa si votikuri:X

Răspuns Câştigător
| loveuandyouknow a răspuns:

Am aceiasi problema. imi cresc incet si sunt moi [se rup usor, foarte usor]. in fiecare dimineata pune intr-o tigaie pic de ulei si dupa ce se imfierbanta puneti unghiile in el. si stai cu ele acolo [in ulei] cat este suportabil. fa asta repetat, insa unghiile sa fie facute in permanenta cu oja. succes :p