| AleDia a întrebat:

Ce parere aveti despre America? Cum este invatamantul acolo? Cum este in scoala si cat este programul (cate ore)? Dati-mi mai multe informatii despre scoala si cum este in America (despre orice tara).

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

In orice caz muuuuult mai bine decat la noi.Si in Anglia la fel. Uita-te la clipul asta, nici mie nu mi-a venit sa cred ce spune:
http://www.youtube.com/watch?v=ycB4oeBRO9s

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In tarile unde viata e mai buna la nivel financiar studiile sant mai usoare facilitand accesibilitatea la un viitor pentru tineret, restul le aflii in momentul de fata daca e sa emigrezi.