| MCMirela a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de 12-13 ani care poarta sepci rap, ghete si nu le place sa se imbrace cu fusta, balerini etc?

28 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie imi place stilul asta si la unele chiar le sta bine

| Konata a răspuns:

Este tipic varstei, dar depinde si de personalitatea fiecareia. Pe la 18 ani o sa-si dea seama ca nu au actionat cum trebuie. dar, la urma urmei fiecare persoana cu gusturile si cu preferintele lui. Nu suntem noi in masura sa judecamwinking

| Dope a răspuns:

Un stil foarte tare.
E la modă să ai swag.winking

| BiuL a răspuns:

Gusturile nu se discuta, fiecare e liber sa se imbrace cum vrea. Eu ma imbrac in fuste si rochii pentru ca sincer nu prea imi plac cum imi sta in blugi, dar asta nu inseamna ca toata fetele trebuie sa se imbrace precum mine

| KirigayaKirito a răspuns:

Asa sunt si eu,
Doar ca am 14!winking
Sapca Monster Energy, skateri, mai am momente de feminitate..rare..-_-
Dar fiecare cu ce ii place, gusturile nu se discuta, daca lor asa le place, e treaba lor, ar trebui fiecare sa isi gaseasca un stil, stilul lor propriu, sa-ti pese de tine deocamdata cum te imbraci, nu de alti.

That's all! ^^

| zurick a răspuns:

Ca sunt ele insuti si asta e bine.Nu judec o carte dupa coperta!

| dracu14 a răspuns:

Pe mine ma atrag mai mult fetele de genu decat pitipoancele astea fitoase care umbla pe strada...

| TheStory a răspuns:

Ce treaba are look-ul.
Esti la fel ca celelalte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu au pic de eleganta! dar daca lor le place e ok. fii original...
mie personal nu imi place si nu o sa adopt niciodata acest stil vestimentar
pa-pa

| charleslouboutin a răspuns:

Fiecare se imbraca cum doreste.

| AleXisAleXis a răspuns:

Adopta acest stil fara ezitare. Imbraca`te cu ceva in care te simti tu bine. Oricum, la varsta asta nu trebuie sa atragi atentia baietilor cu diferite fustite si decolteuri. Cand vei creste mai mare si vei vrea sa faci o impresie buna unui baiat si sa-l atragi vei fi feminina. Pana atunci poarta sapca si ghete nu vei deranja pe nimeni iar cui nu`i va placea sa se uite in alta parte.

| Epigonul a răspuns:

Big up!

| LorenaAnca a răspuns:

Gusturile in materie de haine nu se discuta. Sincer, chiar nu prea mi se pare ok la varsta de 12-13 ani. Mie imi place mai mult feminitatea. Asta e o regula la domnisoare!

| AndaDaniela a răspuns:

Buna.Fiecare are propriul stil si isi exprima sentimentele prin haine! Nu critica pe nimeni k si tu poti ajunge intr-o situatie limita si sa te imbraci dupa sentimentele care iti "inunda" sufletul! Hainele sunt un mod de exprimare, deci ele simt o relevanta/k sunt rebele...

| zozoMik a răspuns:

Una destul de ok.
Gusturile nu se discuta.
Si da desi nu mai sunt atat de feminine, pentru majoritatea e doar o etapa de schimbare de look, poate sa treaca sau nu e alegerea fiecareia ce poartastraight face

| Jee354 a răspuns:

Pai..Acele fete ..nu mai sunt fetelaughing Deci daca se imbraca asa nu au pic de feminitate si de eleganta.Asa ar trebui sa fie baietii, nu fetele.Bafta.Dar..Unele fete isi dau seama ca sunt fete pe la 15-16 ani.

| Yumeno a răspuns:

Imi place acest stil, e mai bine decat sa fi o pitipoanca ...si eu sunt asa big grin

| akaMarian a răspuns:

E misto sa ai un tinuta a ta si mi se pare foarte misto decat pitipoance! Sper ca te-am ajutat

| TeenagexD a răspuns:

Păi, sunt ceva mai rebele...
De exemplu şi eu sunt mai rebelă dar mai port şi câte o rochiţă, fustiţă etc în diferite ocazii.
FUNDĂ, plss?

| Ioana099 a răspuns:

Depinde de locul care le placewinking sau daca nu sunt baietoaice big grin

| MCMirela explică:

Multumesc mult, doar vroiam sa vad alte pareri ale oamenilor despre acest stil.

| Andreutza2106 a răspuns:

Mie mi se pare dragut in oarecare masura acum nici sa porti asa ceva la o petrecere sau un eveniment mai special dar pentru o iesire in oras ocazional ar arata ok.

| MicutzaDeMine a răspuns:

Este alegerea lor dacă vor să-și scimbe look-ul. Mie mi se par ok. Îmi place look-ul acesta de rapper mai ales la fete. Nu contează vârsta. Dacă ai pus această întrebare pentru tine atunci baftă!

| Daniella12 a răspuns:

Gusturile nu se discuta! Fiecare persoana se poate imbraca exact asa cum doreste. Nu trebuie sa-ti pese de oamenii care nu's pe gustul tau si care te critica.winking

| Mihailancau a răspuns:

Pai fetele alea sunt: o specie de baiat care habar nu are ca e fata, nu au haine de fata, vor sa fie baiat sau cel mai sigur...Au furat hainele unui baiat ca nu erau la moda.
Funda?

| danielutzZaa a răspuns:

Eu personal, cred ca fiecare are dreptul sa se imbrace cu ce vrea.nimeni nu are dreptul de a judeca! acest stil mi se pare super!

| oiubeskpeJanea a răspuns:

Dalbaioaji proasti

| tina1turner a răspuns:

Acele fete sunt diferite ca stil decat majoritatea.Sunt unice in felul lor.Mie de exemplu imi place un astfel de stil.