| 00Openminded00 a întrebat:

Cine imi poate da date sigure despre Andy Sixx (cum arata, ce religie are etc.)?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Andrew Dennis Biersack, s-a nascut in Milwaukee, Wisconsin, in data de 26 decembrie 1990, a început cariera muzicală la vârsta de 14 ani in trupa "Biersack" si mai apoi in Miresele cu val negru. Andy este ateu a fost crescut in religia romano-catolica dar a decis să nu urmeze aceasta religie, cunoscatorii spun ca este sigur ateu. Scrie poezi, iubeste animalele...