| PitickaMeli21 a întrebat:

Cine îmi spune cele mai faine statusuri pentru facebook primește Fundă

2 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Timpul trece, amintirile raman.
Ceea ce nu pare sa conteze, conteaza iar ceea ce pare sa conteze nu conteaza
Bafta

| Iasmiiina a răspuns:

Singurul rau pe care mi-l poti face se numeste greata.
Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Pentru unu sunt permisa, pentru restul interzisa!

Nu-mi pasa de moarte. Dar ma doare sufletul sa parasesc viata.

Dacă îţi dau bani să îţi cumperi o viaţă, promiţi să o laşi pe a mea în pace?

Unele peroane sunt atat de false incat, daca te uiti pe spatele gatului lor, scrie :" Made in China"